Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

    

Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności

 

Po raz kolejny Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY zaprosiły lekarzy ginekologów, endokrynologów oraz onkologów do wymiany doświadczeń i wiedzy podczas bezpłatnego szkolenia pt. „Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności".

 

Spotkanie odbyło się 20 maja 2011r w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Warsztaty poświęcone innowacyjnej diagnostyce preimplantacyjnej PGD, ocenie rezerwy jajnikowej, a także zachowaniu płodności u pacjentów onkologicznych poprowadził dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk - kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie.

 

Uczestnicy mieli okazję porozmawiać z ekspertami Kliniki o diadnostyce i leczeniu niepłodności w różnych jej aspektach, odwiedzić specjalistyczne Laboratoria Medyczne INVICTA oraz dowiedzieć się więcej o systemie informatycznym INVICTA On-line, pozwalającym Pacjentom na wygodny dostęp do danych medycznych i wyników badań. Dla zainteresowanych lekarzy ginekologów INVICTA przygotowała również atrakcyjną ofertę współpracy, umożliwiającą dalszy rozwój kompetencji.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu i zapraszamy na kolejne szkolenia w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓW


Katarzyna Makowska
Manager ds. Komunikacji i PR
tel. 885 804 382
katarzyna.makowska@invicta.pl


 


 

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej...