Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

    

Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności

 

10 grudnia br. w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbyło się bezpłatne szkolenie dla lekarzy ginekologów, endokrynologów oraz onkologów pt. „Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności". Szkolenie poprowadził dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk – kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie. Organizatorów wydarzenia swoją obecnością zaszczycili lekarze specjaliści z całego województwa mazowieckiego.


Podczas spotkania Uczestnicy mieli możliwość pogłębić i uporządkować wiedzę na temat nowoczesnych metod oceny rezerwy jajnikowej oraz diagnostyki niepłodności partnerskiej. Program szkolenia objąłrównież zagadnienia związane z zachowaniem płodności u Pacjentów onkologicznych, którzy wymagają szczególnej opieki medycznej.

Po części merytorycznej spotkania zarezerwowany został czas poświęcony na dyskusję z ekspertem prowadzącym wykłady – dr hab. n. med. Krzysztofem Łukaszukiem. Dla Specjalistów zainteresowanych współpracą z Kliniką Leczenia Niepłodności INVICTA przedstawiono ofertę specjalną w ramach autorskiego Programu „Partnerska Współpraca”.

To już kolejne spotkanie edukacyjne organizowane przez Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY. – INVICTA od kilku lat sukcesywnie prowadzi szkolenia, warsztaty oraz kongresy i konferencje medyczne – tłumaczy Aleksander Wiecki, rzecznik Kliniki. – W ramach Programu INVICTA UNIVERSITY organizujemy także indywidualne szkolenia dla placówek medycznych, lekarzy, położnych i pielęgniarek z zakresu: diagnostyki niepłodności, diagnostyki laboratoryjnej oraz leczenia niepłodności. Jak do tej pory wszystkie inicjatywy związane z Programem INVICTA UNIVERSITY spotkały się z dużym zainteresowaniem Uczestników.

 

Tematy konferencji:

 

Nowoczesne Metody Oceny Rezerwy Jajnikowej.
Jak prosto i skutecznie ocenić szansę Pacjentki na ciążę?

Ocena Niepłodności Męskiej i Nowe Wskazania WHO
Nowe możliwości dla Pacjentów ze słabymi parametrami nasienia w Klinice INVICTA.
Co w praktyce oznaczają zmiany wprowadzone przez WHO w 2010 roku?


Zachowanie Płodności u Pacjentów Onkologicznych „Oncofertility”
Co dziś nowoczesna medycyna może zaoferować Pacjentom z problemami onkologicznymi?
Nowatorskie procedury stosowane w Klinikach INVICTA

 

Dziękujemy wszystkim za liczny udział w konferencji i zapraszamy na kolejne spotkanie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓWmarketing@invicta.pl


 


 MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.
więcej...