Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Specjalna Promocja dla Par starających się o potomstwo!

 

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA zaprasza na Bezpłatną Konsultację Lekarską w dniach od 1 października do 30 listopada 2011 r. Podczas spotkania z ekspertem z zakresu leczenia niepłodności będziecie mieli Państwo okazję uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Wizyty odbywają się w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku oraz w Warszawie.

 

Wizyta obejmuje:
- poradę lekarską u specjalisty w zakresie leczenia niepłodności
- badanie USG
(w zależności od wskazań lekarskich)
- BON RABATOWY - 50% na wykonanie wybranych badań laboratoryjnych


Skorzystaj z promocji

Warunkiem skorzystania z promocji jest podanie adresu e-mail. W przyszłości za pomocą poczty elektronicznej poinformujemy Cię o promocjach oraz nowych możliwościach leczenia w Klinice INVICTA. Po naciśnięciu "WYŚLIJ" przejdziesz na stronę z informacjami o Promocji. 


Wysyłając ankietę (klikając przycisk wyślij) Oświadczam, że wszystkie dane wypełnione w ankiecie są prawdziwe oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w ankiecie dla potrzeb świadczenia usług medycznych polegających na leczeniu pacjentów poprzez stosowanie technik wspomaganego rozrodu prowadzonych przez NZOZ INVICTA zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r., Dz.U.nr 133, poz. 883.