Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

    

NIEPŁODNOŚĆ PARTNERSKA

 

17 listopada b.r. w siedzibie Kliniki INVICTA w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się bezpłatne szkolenie dla Pań Położnych i Pielęgniarek pt. „Niepłodność Partnerska”. Organizatorów wydarzenia swoją obecnością zaszczyciły Położne i Pielęgniarki z całego województwa Pomorskiego.

Zarząd INVICTA Sp. z o. o. oraz Kierownictwo Laboratoriów Medycznych INVICTA dla swoich gości przygotowały kompleksowy program szkolenia, podzielony na trzy obszary tematyczne: Niepłodność – kompendium, Diagnostyka Niepłodności oraz Niepłodność - FAKTY I MITY! Dodatkowo dla Uczestniczek szkolenia organizatorzy zaplanowali szereg dodatkowych atrakcji, które miały na celu przybliżenie systemu pracy najnowocześniejszego w Polsce Północnej Eksperckiego Laboratorium Medycznego.

Uczestników uroczystym przemówieniem przywitali przedstawiciele Kliniki INVICTA: Aleksander Wiecki i Jakub Dejewski. Część merytoryczną spotkania otworzył dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, Kierownik Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie, który poprowadził część merytoryczną szkolenia.

Spotkanie przybliżyło Uczestnikom w teorii i praktyce zasady funkcjonowania nowoczesnych placówek medycznych, procedur leczenia niepłodności oraz nowoczesną diagnostykę laboratoryjną. Uczestnicy szkolenia mieli szansę dowiedzieć się, na czym polega tak istotna rola Położnej, Pielęgniarki oraz Lekarza w kontakcie z parami, które borykają się z problemem niepłodności, jak funkcjonują nowoczesne kliniki leczenia niepłodności oraz zasięgnąć wiedzy na temat diagnostyki niepłodności. Ostatni z obszarów tematycznych szkolenia poświęcony został w całości procedurom leczenia niepłodności.

Po części merytorycznej Uczestników wydarzenia zaproszono do zwiedzenia Eksperckiego Laboratorium Medycznego INVICTA. Podczas wizyty w Laboratorium Panie Położne i Pielęgniarki mogły obejrzeć nowoczesny  sprzęt diagnostyczny, unikalne preparaty laboratoryjne, jak również wysłuchać prezentacji nt najnowszego w Polsce Autorskiego Serwisu dla Pacjentów INVICTA-online służącego do podglądu oraz archiwizacji wyników badań laboratoryjncyh.

Kolejne szkolenie w ramach INVICTA UNIVERSITY odbędzie się w 2011 r.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓWmarketing@invicta.pl


 


 MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.
więcej...