Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Formularz Kontaktowy

 

Zapraszamy do kontaktu z Firmą INVICTA. Prosimy o wpisanie Państwa pytania. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem na podany przez Państwa adres e-mail. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na poprawność podawanego adresu e-mail.

Jeśli planują Państwo rozpocząć leczenie w Klinice Leczenia Niepłdności zapraszamy na naszą nową stronę www.klinikainvicta.pl - znajdą tam Państwo wiele użytecznych informacji na temat diagnostyki i leczenia niepłodności, cennik, prezentacje placówek i lekarzy, formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowyJeśli chcesz umówić wizytę, prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia.

 

Zgodnie z art. 24 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.), informujemy, iż Państwa dane osobowe są zbierane w celu bieżącej obsługi klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Administratorem danych osobowych jest INVICTA Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie 81-730, ul. Bitwy pod Płowcami 31.

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Podanie danych ma charakter dobrowolny.