Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online
nowotwory

Moduł poanalityczny

 

INVICTUS - Wyniki dostępne natychmiast!

 

Dzięki całkowitej integracji wszystkich analizatorów z Laboratoryjnym Systemem Informatycznym INVICTUS, wyniki natychmiast po walidacji, dostępne są za pośrednictwem sieci Internet dla wszystkich naszych Klientów.

 

Kurier dostarcza wyniki w formie klasycznej

 

Każdy wynik, który opuszcza Laboratoria Medyczne INVICTA jest akceptowany przez diagnostę laboratoryjnego i za pośrednictwem Kuriera INVICTA następnego dnia trafia do współpracującej placówki medycznej bądź lekarza.

 

INVICTA-online

 

Od 1 marca 2010 r. Pacjent może również samodzielnie, za pomocą sieci Internet, sprawdzić swoje wyniki w domu. Dla każdego Pacjenta INVICTA zapewnia Kartę INVICTA-online. Dzięki kodowi kreskowemu naklejonemu na nią podczas pobrania materiału biologicznego, Pacjent szybko i łatwo sprawdzi swój wynik w Internecie na www.invicta-online.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

LABORATORIA MEDYCZNE SOPOT
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 800
sekretariat.laboratorium@invicta.pl


LABORATORIA MEDYCZNE WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800
laboratorium.warszawa@invicta.pl

Sprawdź wyniki online!

Serwis MEDIPOINT to miejsce, dzięki któremu masz dostęp do wyników swoich badań laboratoryjnych poprzez internet z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze!


Dowiedz się więcej!

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej...