Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online
nowotwory

Moduł analityczny

 

Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA kontrulują bezpośrednio po dostarczeniu każdy materiał biologiczny dostarcozny przez Kurierów INVICTA. Na tym etapie eliminowane są m. in. próbki, które obarczone są błędami przedanalitycznymi. Pozostałe próbki są przekazywane do poszczególnych pracowni diagnostycznych. Większość podstawowych badań wykonywana jest w ciągu 1dnia. Każdy wynik podlega walidacji przez uprawnionego diagnostę. Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA korzystają z zamkniętego systemu poboru krwi firmy Becton Dickinson.


Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA wyposażone są w nowoczesny sprzęt największych światowych koncernów, takich jak Abbott, Becton Dickinson, bioMerieux, DiaMed, Euroimmun, Horiba, Olympus, Radiometer, Roche, Siemens czy Sysmex. Wszystkie te analizatory podłączone są do Laboratoryjnego Systemu Informatycznego INVICTUS, który został opracowany przez Zespół Programistów INVICTA.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

LABORATORIA MEDYCZNE SOPOT
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 800
sekretariat.laboratorium@invicta.pl


LABORATORIA MEDYCZNE WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800
laboratorium.warszawa@invicta.pl

Sprawdź wyniki online!

Serwis MEDIPOINT to miejsce, dzięki któremu masz dostęp do wyników swoich badań laboratoryjnych poprzez internet z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze!


Dowiedz się więcej!

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej...