Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online
nowotwory

Program Partnerskiej Współpracy

 

Program Partnerska Współpraca to Program ciągłego usprawniania procesu współpracy oraz podnoszenia jakości świadczonych dla Państwa usług.Opracowaliśmy go dzięki wieloletniej, bliskiej współpracy z naszymi Klientami. Każdego dnia słuchamy, co naprawdę jest dla nich ważne. Poprzez to, że tak dużą uwagę przywiązujemy do szczegółów, nasza oferta jest doskonale dopasowana do Państwa oczekiwań.

 

Każdego dnia uczymy sie, zdobywamy nowe doświadczenia, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i technologie.Chcemy się dzielić naszym know-how z naszymi Klientami. To kolejny powód, dla którego stworzyliśemy Program Partnerska Współpraca.

 

Dzięki systematycznym spotkaniom, analizom i usprawnieniom wspólnie się rozwijamy. Zaangażowanie obu stron sprawia, że koszty diagnostyki stają się coraz mniej istotne, ponieważ wymierne korzyści finansowe z Partnerskiej Współpracy cały czas rosną.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

LABORATORIA MEDYCZNE SOPOT
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 800
sekretariat.laboratorium@invicta.pl


LABORATORIA MEDYCZNE WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800
laboratorium.warszawa@invicta.pl

Sprawdź wyniki online!

Serwis MEDIPOINT to miejsce, dzięki któremu masz dostęp do wyników swoich badań laboratoryjnych poprzez internet z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze!


Dowiedz się więcej!

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej...