Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

    

Diagnostyka Kobiet w Ciąży

 

7 maja br. w Hotelu ORLE w Sobieszewie odbył się kolejny wykład w ramach INVICTA UNIVERSITY pt. „Diagnostyka Kobiet w Ciąży”. Spotkanie poprowadziły lek med. Ewa Paszkiewicz z Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA oraz mgr Bożena Maj - Kierownik Laboratoriów Medycznych INVICTA. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 150 Położnych i Pielęgniarek z województwa pomorskiego.


Wykład odbył się w ramach konferencji pt. „Wyzwania zawodu położnej – samodzielność, odpowiedzialność, współpraca” organizowanej przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku. INVICTA sponsorowała przedsięwzięcie.
Podczas wykładu „Diagnostyka Kobiet w Ciąży” Położne i Pielęgniarki miały okazję zdobyć wiedzę na temat nowoczesnych metod diagnostyki prenatalnej, takich jak: Test PAPP-A, Test Potrójny i Zintegrowany, Kariotyp z amniocytów czy USG prenatalne.

W trakcie spotkania każda z Pań otrzymała wcześniej przygotowaną ankietę, mierzącą zapotrzebowanie tematyczne na szkolenia. Jak wykazała analiza wypełnionych ankiet, tematyką wykładu w Sobieszewie była zainteresowana ponad połowa (54 proc.) ankietowanych.

W podziękowaniu za udział konferencji oraz zaangażowanie w przedsięwzięcie INVICTA otrzymała dyplom z podziękowaniami od Komisji ds. Położnych przy Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku. Dyplom oficjalnie wręczony został przedstawicielowi Kliniki z rąk Doroty Kawiak - Przewodniczącej Komisji ds. Położnych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓWmarketing@invicta.pl


 


 MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.
więcej...