Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

    

Program INVICTA University

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INVICTA UNIVESRITY to Program edukacyjny kierowany zarówno do Pracowników branży medycznej, jak i indywidualnych Pacjentów. W jego ramach INVICTA prowadzi szkolenia, warsztaty oraz organizuje kongresy i konferencje. 

 

Założeniem Programu jest dzielnie się doświadczeniami i ekspercką wiedzą ze środowiskiem medycznym oraz zwiększanie świadomości profilaktyki zdrowotnej wśród Pacjentów.

 

W ramach INVICTA University Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA  zapraszają wszystkich zaiteresowanych lekarzy ginekologów, endokrynologów oraz onkologów na bezpłatne szkolenia dotyczące diagnostyki i leczenia niepłodności oraz innych zagadnień.

 

W ramach INVICTA UNIVERSITY możemy również zorganizować szkolenia dedykowane dla Państwa organizacji medycznej. Mogą to być zarówno szkolenia dla Kadry Medycznej, jak i dla Państwa Pacjentów.

 

Zapraszamy do współpracy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓW


Katarzyna Makowska
Manager ds. Komunikacji i PR
tel. 885 804 382
katarzyna.makowska@invicta.pl


 


 

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej...