Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

    

INVICTA University dla Kobiet w wieku 15 - 18

 

Kliniki Zdrowia Kobiety INVICTA serdecznie zapraszają uczennice szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych do wzięcia udziału w Programie INVICTA UNIVERSITY. Program skierowany jest do młodych kobiet w wieku 15 - 18 lat. Celem programu jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz roli lekarza ginekologa w opiece zdrowotnej kobiety przez całe jej życie.     

 

Zajęcia odbywają się w Klinikach INVICTA. Prowadzone są przez specjalistę ginekologii i położnictwa. W trakcie spotkań omawiane są zagadnienia związane z problemami dojrzewania, profilaktyką chorób przenoszonych drogą płciową. Uczestniczki spotkań mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania dotyczące sfery płciowej, zagadnień związanych z rozwojem i dojrzewaniem, pierwszej wizyty u lekarza ginekologa oraz zasad funkcjonowania gabinetu ginekologicznego.

 

Program INVICTA UNIVERSITY otrzymał rekomendacje od szkół, które wzięły w nim udział, potwierdzając wysokie walory edukacyjne i wyjątkowo ciekawą formę realizacji projektu.

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych spotkaniach edukacyjnych, które są praktycznym i niekonwencjonalnym sposobem na przeprowadzenie zajęć w ramach godzin wychowawczych. Udział w Programie INVICTA UNIVERSITY jest bezpłatny.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓWmarketing@invicta.pl


 


 MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.
więcej...