Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

    

Kliniki INVICTA dla Firm

 

Kliniki INVICTA zaprasza do współpracy firmy, które chcą zapewnić pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. W jej ramach INVICTA oferuje szeroki zakres usług medycznych dla pracowników oraz ich rodzin.

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół doświadczonych specjalistów, pielęgniarek i położnych.

 

Indywidualna Oferta dla Firm jest tworzona przez Specjalistę ds Kluczowych Klientów, który dokładnie analizuje oczekiwania medyczne przedsiębiorstwa. INVICTA nie oferuje pakietów medycznych, które są stałym obciążeniem budżetu Klienta. W zamian za to oferuje profesjonalną analizę, dzięki której firma kupuje dokładnie to, czego oczekują jej pracownicy i ich rodziny. Dzięki temu przedsiębiorstwo zyskuje zadowolenie swoich pracowników oraz oszczędności. 

 

Nasi Klienci najchętniej korzystają z programów profilaktycznych: raka piersi, raka szyjki macicy, raka jajnika czy raka gruczołu krokowego. Dużym zainteresowaniem cieszą się również badania genetyczne wykonywane w Laboratorium Biologii Molekularnej INVICTA.

 

Przegląd usług

choose:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓWmarketing@invicta.pl


 


 MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.
więcej...