Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online
nieplodnosc

   

Oceń nas - Ankieta Anonimowa

Wypełnij anonimową ankietę. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


wypełnij ankietę...

Badania i testy genetyczne INVICTA


Więcej...

Przyjęcie do szpitala

 

Po przejściu kwalifikacji i dodatkowych badań pozostaje już tylko czekać na dzień operacji, który będzie potwierdzony telefonicznie przez pracownika szpitala.

 

W dniu zabiegu prosimy o zgłoszenie się o umówionej wcześniej godzinie w rejestracji szpitala z pełną dokumentacją potwierdzającą tożsamość i przebieg leczenia. Pacjenci leczeni w ramach kontraktu z NFZ powinni mieć ze sobą książeczkę RUM i legitymację ubezpieczeniowa lub legitymację emeryta albo rencisty. Tego dnia należy być na czczo, bez makijażu czy lakieru na paznokciach. Prosimy zabrać ze sobą koszulę nocną, kapcie i szlafrok.

 

Po wypisaniu ze szpitala musi Państwu towarzyszyć osoba dorosła, która zaopiekuje się pacjentem podczas powrotu do domu. Jeśli dotyczy to hospitalizacji w oddziale jednodniowym, należy pamiętać o ograniczeniach trwających 24 godziny po zabiegu takich jak zakaz prowadzenia pojazdów, zakaz spożywania alkoholu, przyjmowania leków nasennych i uspokajających.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

INVICTA WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800

INVICTA GDAŃSK

Rajska 10, tel. 58 58 58 800

BIURO ZARZĄDU

Polna 64
81-740 Sopot
tel. 58 58 58 810
invicta@invicta.pl

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Zabiegi Lecznicze
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej