Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

Kontakt dla Klientów Biznesowych

 

Dział Sprzedaży i Marketingu

 

Woj. Pomorskie

Kierownik ds. Sprzedaży

Piotr Przybył

e-mail: piotr.przybyl@invicta.pl

Tel. 795 105 972

 

Specjalista ds. Kluczowych Klientów
Judyta Gadzinowska

e-mail: judyta.gadzinowska@invicta.pl

Tel. 660 710 457

 

Laboratoria Medyczne INVICTA

Asystent ds. obsługi klienta biznesowego
e-mail: roszkowskaa@invicta.pl
784 373 593

 

Biuro Obsługi Klienta

Asystent ds. Obsługi Klienta Biznesowego
e-mail: aneta.puczek@invicta.pl
Tel. 784 373 593

 

Laboratorium Genetyczne INVICTA

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Agnieszka Kukawska
e-mail: agnieszka.kukawska@invicta.pl
Tel. 784 368 592

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: genetyka@invicta.pl

Tel. 58 58 58 804

 

www.klinikainvicta.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Trzy Lipy 3, tel. 58 58 58 810,
Fax 58 746 30 01
invicta@invicta.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW
Katarzyna Goch,
Kierownik ds. Marketingu i Public Relations
tel. 784 375 922 
katarzyna.goch@invicta.pl


Agata Panas,
Specjalista ds. Komunikacji i PR
tel. 609 661 923
agata.panas@invicta.pl


DZIAŁ MARKETINGU
Iwona Rona,
Specjalista ds. Marketingu
tel. 609 661 557
iwona.rona@invicta.pl


 


 

Program In Vitro All Inclusive

W ramach jednej opłaty ryczałtowej otrzymasz pełną procedurę zapłodnienia pozaustrojowego in vitro wraz
z wizytami, badaniami, dodatkowymi procedurami medycznymi oraz,
co najważniejsze, z pakietem
leków do stymulacji. 


więcej...