Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

Kontakt dla Klientów Biznesowych

 

Dział Sprzedaży i Marketingu


Julia Paszygoriewa-Żuk

Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

e-mail: julia.paszygoriewa@invicta.pl

Tel. 795 105 972

 

Michał Kapica

Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

e-mail: michal.kapica@invicta.pl

Tel. 660 710 457

 

Biuro Obsługi Kontrahenta

e-mail: bok@invicta.pl

Tel. 58 58 58 804


Aneta Roszkowska

Koordynator Biura Obsługi Klienta Biznesowego
e-mail: roszkowskaa@invicta.pl
Tel. 784 373 593

Aneta Puczek

Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego
e-mail: aneta.puczek@invicta.pl
Tel. 784 373 593

Joanna Sambrowicz

Asystent działu sprzedaży i marketingu
e-mail: joanna.sambrowicz@invicta.pl

Tel. 691 702 977

 

Laboratorium Genetyczne INVICTA


Agnieszka Kukawska
Starszy Specjalista ds. Kluczowych Klientów

e-mail: agnieszka.kukawska@invicta.pl
Tel. 784 368 592

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: genetyka@invicta.pl

Tel. 58 58 58 804

 

www.klinikainvicta.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Sopot, ul. Polna 64,
tel. 58 58 58 810,
Fax 58 746 30 01
invicta@invicta.pl


KONTAKT DLA MEDIÓW
Agnieszka Staniszewska
Kierownik ds. komunikacji i PR
tel. 784 375 922
agnieszka.staniszewska@invicta.pl


DZIAŁ MARKETINGU
Adrian Konstantynowicz
Dyrektor ds. Marketingu
adrian.konstantynowicz@invicta.pl

Program In Vitro All Inclusive

W ramach jednej opłaty ryczałtowej otrzymasz pełną procedurę zapłodnienia pozaustrojowego in vitro wraz
z wizytami, badaniami, dodatkowymi procedurami medycznymi oraz,
co najważniejsze, z pakietem
leków do stymulacji. 


więcej...