Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

11 luty 2011
Badamy Zakochanych za pół ceny!

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA zapraszają wszystkich Zakochanych do sprawdzenia swojej płodności. W Walentynki i przez kolejny tydzień Zakochani będą mogli wykonać wybrane badania laboratoryjne za połowę ceny.

 

Specjalistyczna diagnostyka laboratoryjna pomaga ocenić szanse Partnerów na posiadanie potomstwa. W przypadku kobiet w pierwszej kolejności badany jest poziom AMH (Anti-Müllerian Hormone) we krwi. Pozwala on określić potencjał macierzyński Pacjentki. Hormon ten stanowi bardzo dobry marker oceny tzw. rezerwy jajnikowej kobiety, czyli jej zdolności do uzyskania własnych komórek jajowych.

 

Podstawowym wskaźnikiem płodności mężczyzny jest wynik badania jego nasienia. Badanie nasienia pozwala stwierdzić, czy u mężczyzny występują anomalie lub zaburzenia morfologiczne związane z liczbą, ruchliwością i innymi nieprawidłowościami plemników oraz płynu nasiennego. Z tego powodu ocena nasienia należy do podstawowych badań diagnostycznych pomagających w ustaleniu przyczyn niemożności posiadania potomstwa.

 

Aby skorzystać z badania w ramach Promocji „Badamy Zakochanych!" należy zarejestrować się w jednek z naszych placówek

 

Klinika INVICTA GDAŃSK:

  • rejestracja telefoniczna: (58) 585 88 09, 600 439 697
  • rejestracja osobista: INVICTA, ul. Rajska 10, Gdańsk

lub 

 

Klinika INVICTA WARSZAWA:

  • rejestracja telefoniczna: tel. (22) 892 93 60; (22) 892 92 80
  • rejestracja osobista: INVICTA, ul. Złota 6, Warszawa.

Poziom AMH nie jest uwarunkowany cyklem miesiączkowym kobiety, tak więc może być badany w dowolnym dniu (jak przy standardowym pobraniu krwi). W przypadku mężczyzn zalecane jest zachowanie od 3 do 5 dni wstrzemięźliwości seksualnej przed badaniem. Nasienie oddać można w Klinice, w specjalnie przeznaczonym do tego celu gabinecie (obowiązkowa rejestracja) bądź dostarczyć nasienie w jałowym pojemniku najpóźniej 30 minut od pobrania.

 

Promocja ważna jest w dniach od 14 do 21 lutego br. (włącznie).

 

Serdecznie zapraszamy do Klinik INVICTA GDAŃSK oraz INVICTA WARSZAWA!Powrót do aktualności