Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

08 luty 2011
INVICTA UNIVERSITY w Warszawie

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA działając na rzecz rozwoju polskiej kadry medycznej, przeprowadziły kolejne bezpłatne szkolenie dla ginekologów w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY. Tym razem zainteresowani zagadnieniem niepłodności lekarze spotkali się z ekspertem, dr hab. n. med. Krzysztofem Łukaszukiemw Warszawie.

 

Szkolenie odbyło się 4 lutego br. w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej. Spotkanie dla kadry medycznej Polikliniki poprowadził dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk – Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie, który szczegółowo omówił wybrane zagadnienia z zakresu nowoczesnej diagnostyki i leczenia niepłodności.

 

W części merytorycznej, Profesor Łukaszuk poruszył kwestie metod oceny rezerwy jajnikowej oraz oceny niepłodności męskiej i nowych wskazań WHO. Szczególne zainteresowanie Uczestników wzbudziły zagadnienia związane z badaniami AMH oraz badaniem nasienia. W części poświęconej na dyskusję, goście mieli możliwość zadawania pytań i wyjaśnienia wątpliwości.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w szkoleniu.

 

Na kolejne szkolenie INVICTA UNIVERSITY zapraszamy do Bydgoszczy!Powrót do aktualności