Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

03 luty 2011
Szkolenie dla ginekologów w Bydgoszczy

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY zapraszają lekarzy ginekologów, endokrynologów oraz onkologów na bezpłatne szkolenie pt. „Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności". Spotkanie odbędzie się w 25 lutego br. w Hotelu Słoneczny Młyn przy ul. Jagiellońskiej 96 w Bydgoszczy.

 

Szkolenie poprowadzi dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk – Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie.


Uczestnicy szkolenia będą mogli pogłębić i uporządkować wiedzę na temat nowoczesnych metod diagnostyki niepłodności partnerskiej oraz oceny rezerwy jajnikowej. Program szkolenia obejmuje również zagadnienia związane z zachowaniem płodności u Pacjentów onkologicznych, którzy wymagają szczególnej opieki medycznej.

 

Po części wykładowej, przewidziano również czas na pytania i dyskusję z ekspertem prowadzącym szkolenie – dr hab. n. med. Krzysztofem Łukaszukiem. Dodatkowo, dla Specjalistów zainteresowanych współpracą z Kliniką Leczenia Niepłodności INVICTA, przygotowano ofertę specjalną w ramach autorskiego Programu „Partnerska Współpraca".

 

Termin szkolenia: 25 lutego 2011 r., godz. 10:00-14:00
Miejsce szkolenia: Hotel Słoneczny Młyn, ul. Jagiellońska 96
Program spotkania: Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności

 

Liczba punktów edukacyjnych: 3 pkt

 

Informacje dodatkowe:
Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Tel. 784 371 274
Mail: university@invicta.plPowrót do aktualności