Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

18 styczeń 2011
INVICTA Partnerem Programu Profilaktyki Raka Prostaty

Eksperckie Laboratoria Medyczne INVICTA aktywnie uczestniczyły w realizacji Pomorskiego Programu Edukacyjnego „Profilaktyka Raka Gruczołu Krokowego 50+". W okresie od 1 listopada do 31 grudnia 2010 r., w wybranych placówkach medycznych w województwie pomorskim, mężczyźni, którzy ukończyli 50 lat wykonać mogli badanie PSA w promocyjnej cenie.

 

W programie, realizowanym we współpracy z Pomorskim Związkiem Pracodawców Ochrony Zdrowia wzięło udział kilka tysięcy osób, które dzięki badaniom zdiagnozować mogły stan swojego zdrowia. „Wierzymy, że Program jest przykładem dobrej praktyki w zakresie edukacji społeczeństwa i wczesnego wykrywania nowotworów gruczołu krokowego. Dlatego wspieramy i angażujemy się w tego typu inicjatywy" – mówi Bożena Maj, Kierownik Laboratoriów Medycznych INVICTA.

 

INVICTA od 10 lat aktywnie promuje działania związane z profilaktyką zdrowotną. W ubiegłym roku firma realizowała programy w zakresie profilaktyki raka szyjki macicy („Dbaj o siebie cały rok: zrób cytologię za 1 zł") oraz raka piersi. INVICTA we współpracy z NFZ przeprowadzała również bezpłatne badania genetyczne dla par starających się o potomstwo. Eksperci INVICTY dzielą się także swoją wiedzą ze środowiskiem medycznym, organizując specjalistyczne szkolenia i publikując artykuły tematyczne w ramach INVICTA University.Powrót do aktualności