Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

21 styczeń 2011
Bezpłatne konsultacje w Poradni Dermatologicznej INVICTA

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA serdecznie zapraszają na bezpłatne konsultacje do Poradni Dermatologicznej. Wizytę u specjalisty dermatologa odbyć można w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, w Klinice INVICTA w Gdańsku, przy ul. Podwale Grodzkie 2B. 

 

Poradnia Dermatologiczna INVICTA powstała z myślą o wszystkich osobach dbających o zdrowie i piękno swojej skóry. W nowoczesnym otoczeniu Pacjenci korzystać mogą z opieki wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej oraz kompleksowej oferty. Placówka specjalizuje się m. in. w:

  • diagnostyce i leczeniu zmian skórnych,
  • leczeniu trądzika młodzieńczego, zwykłego, różowatego i łojotokowego zapalenia skóry,
  • leczeniu chorób alergicznych skóry, grzybicy, łuszczycy oraz atopowego zapalenia skóry,
  • dermatoskopowej ocenie znamion,
  • krioterapii zmian miejscowych,
  • badaniach histopatologicznych.

Klinika oferuje także konsultacje chirurgów onkologów i endokrynologów, a także pełną diagnostykę laboratoryjną, immunologiczną, bakteriologiczną i mykologiczną.

 

Aby skorzystać z bezpłatnej wizyty konsultacyjnej, wystarczy zarejestrować się i umówić w dogodnym terminie. Rejestracja w Poradni możliwa jest codziennie w godzinach 7:00 – 21:00.

 

Klinika Zdrowia Kobiety

Gdańsk, Podwale Grodzkie 2B

tel. 58 763 50 50 tel. 58 763 50 70 tel. 58 721 32 38

e-mail: rejestracja.gdansk@invicta.pl

 

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wizyty.Powrót do aktualności