Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

14 styczeń 2011
Pomorski Pracodawca Roku 2010 - wyróżnienie

INVICTA została wyróżniona w prestiżowym konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2010. Finaliści i laureaci spotkali się 11 stycznia podczas uroczystej gali w Dworze Artusa. Dyplom dla INVICTA odebrała Prezes firmy, Dorota Białobrzeska-Łukaszuk.


Inicjatywa promuje pracodawców przyjaznych pracownikom, otoczeniu oraz firmy, których działalność ma korzystny wpływ na rozwój gospodarczy regionu. Celem konkursu jest upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie stwarzania szans Pracownikom i inwestowania w infrastrukturę niezbędną do ich efektywnej pracy oraz propagowanie społecznej odpowiedzialności w biznesie.

 

 

- Nagrodzić postanowiliśmy firmy, które nie tylko płacą na czas pensje swoim pracownikom. To nagroda dla firm, które dbają o swój wizerunek na zewnątrz, ale i wewnątrz firmy. - skomentował wyniki Zbigniew Canowiecki, przewodniczący Pracodawców Pomorza, organizatora konkursu.

 

W konkursie mogły wziąć udział wszystkie firmy niezależnie od przynależności do organizacji przedsiębiorców. Komisja rozpatrywała zgłoszenia w oparciu o trzy kategorie: małe przedsiębiorstwa (zatrudniające do 50-ciu osób), średnie przedsiębiorstwa (od 50-250 pracowników), w której startowała INVICTA, oraz duże przedsiębiorstwa (powyżej 250 zatrudnionych osób).

 

INVICTA otrzymała wyróżnienie, jako jedyny Finalista w swojej kategorii.

 

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie.Powrót do aktualności