Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

10 styczeń 2011
Wszystko o badaniach, czyli Praktycy dla Praktyków!

Laboratoria Medyczne INVICTA wraz z PZPOZ rozpoczynają unikalny cykl artykułów edukacyjnych dedykowany pracownikom służby zdrowia oraz wszystkim zainteresowanym diagnostyką laboratoryjną.

 

Materiały w przystępny i jasny sposób przedstawiają najważniejsze - praktyczne wskazówki oraz informacje dotyczące badań laboratoryjnych. „Naszym celem jest propagowanie dobrych praktyk i dzielenie się ponad 10-letnim doświadczeniem oraz ekspercką wiedzą specjalistów pracujących w INVICTA.” – mówi mgr Bożena Maj, kierownik Laboratoriów Medycznych INVICTA.

 

Autorskie artykuły opracowane przez ekspertów z Laboratorium Medycznego INVICTA są publikowane cyklicznie w każdy poniedziałek w newsletterze rozsyłanym przez PZOZ, jak również dostępne są na stronie www.invicta.pl i www.pzpoz.pl. Pierwszy materiał – „Wpływ fazy przedanalitycznej na wyniki badań - Posiłek i głodzenie” – rozwiewa wątpliwości dotyczące ostatniego posiłku przed badaniem, odpowiedniej diety, a także wpływu spożycia kawy i alkoholu na wynik badania.

 

Specjalnie dla Czytelników cyklu edukacyjnego przygotowany został Konkurs z cennymi nagrodami. Osoby, które jako pierwsze nadeślą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe zawarte w wybranym artykule, otrzymają Voucher na specjalistyczne badanie w Laboratoriach Medycznych INVICTA.

 

Tu znajdziesz odcinki cyklu: Diagnostyka Laboratoryjna: Praktycy dla Praktyków!Powrót do aktualności