Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

04 styczeń 2011
INVICTA-online: Wyniki badań laboratoryjnych zawsze pod ręką

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA uruchomiły pierwszy w Polsce bezpłatny Serwis zapewniający łatwy i szybki dostęp do wyników badań laboratoryjnych przez Internet.

 

Serwis INVICTA-online

Serwis INVICTA-online (www.invicta-online.pl) pozwala Pacjentom na uzyskanie wygodnego dostępu do wyników badań zrealizowanych w Laboratoriach Medycznych INVICTA. Umieszczane są one automatycznie w Serwisie, natychmiast po ich walidacji.

 

Dzięki INVICTA-online Pacjent:

  • Oszczędza czas – podstawową zaletą Serwisu jest możliwość uporządkowania i wglądu do dokumentacji medycznej Pacjenta bez konieczności angażowania jego czasu.
  • Uzyskuje szybki dostęp do archiwum swoich badań z każdego miejsca, w którym posiada dostęp do Internetu. Jest to szczególnie istotne dla pewnych grup Pacjentów, których leczenie oraz dawka przyjmowanych leków zależą bezpośrednio od wyników badań laboratoryjnych.
  • W dowolnym momencie może wyświetlić archiwalne badania, korzystając z dostępu do Internetu – szukanie przez Pacjentów wyników badań sprzed lat pośród innych ważnych dokumentów przestanie być problemem. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce w równie szybki i prosty sposób użytkownik konta jest w stanie odnaleźć interesujący go dokument lub wynik badania sprzed miesięcy, poświęcając na to zaledwie kilka sekund.
  • Nie musi martwić się, że wydrukowane wyniki badań zgubią się pośród innych ważnych dokumentów – INVICTA-online eliminuje niebezpieczeństwo zgubienia przez Pacjenta ważnych dokumentów, które są niezbędne do postawienia prawidłowej diagnozy lub też kontynuowania procesu leczenia.

 

Serwis INVICTA-online daje również możliwość:

  • dodawania notatek do poszczególnych badań – do każdego dowolnego dokumentu w Serwisie można wykonać własną notatkę, zapisując istotne dla siebie informacje.
  • szybkiego wysłania dowolnego badania e-mailem bezpośrednio z serwisu INVICTA-online, np. do lekarza prowadzącego przed planowaną wizytą. 
  • zakładania konta w Serwisie.


Aby skorzystać z nieograniczonego i bezpłatnego dostępu do Serwisu INVICTA-online, należy wykonać trzy proste czynności.

KROK 1: Skorzystać z jednej z usług Kliniki INVICTA

KROK 2: Aktywować Konto w Rejestracji Pacjenta

KROK 3: Odwiedzić stronę www.invicta-online.pl i korzystać z Serwisu bez ograniczeń

 

Więcej informacji o Serwisie INVICTA-online: www.invicta-online.pl, www.invicta.plPowrót do aktualności