Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

17 grudzień 2010
INVICTA kształci polską kadrę medyczną. Kolejne spotkanie w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY za nami

10 grudnia br. w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbyło się bezpłatne szkolenie dla lekarzy ginekologów, endokrynologów oraz onkologów pt. „Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności". Szkolenie poprowadził dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk – kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie. Organizatorów wydarzenia swoją obecnością zaszczycili lekarze specjaliści z całego województwa mazowieckiego.


Podczas spotkania Uczestnicy mieli możliwość pogłębić i uporządkować wiedzę na temat nowoczesnych metod oceny rezerwy jajnikowej oraz diagnostyki niepłodności partnerskiej. Program szkolenia objął również zagadnienia związane z zachowaniem płodności u Pacjentów onkologicznych, którzy wymagają szczególnej opieki medycznej.


Po części merytorycznej spotkania zarezerwowany został czas poświęcony na dyskusję z ekspertem prowadzącym wykłady – dr hab. n. med. Krzysztofem Łukaszukiem. Dla Uczestników zainteresowanych współpracą z Kliniką Leczenia Niepłodności INVICTA przedstawiono ofertę specjalną w ramach autorskiego Programu „Partnerska Współpraca”.


To już kolejne spotkanie edukacyjne organizowane przez Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY. – INVICTA od kilku lat sukcesywnie prowadzi szkolenia, warsztaty oraz kongresy i konferencje medyczne – tłumaczy Aleksander Wiecki, rzecznik Kliniki. – W ramach Programu INVICTA UNIVERSITY organizujemy także indywidualne szkolenia dla placówek medycznych, lekarzy, położnych i pielęgniarek z zakresu: diagnostyki niepłodności, diagnostyki laboratoryjnej oraz leczenia niepłodności. Jak do tej pory wszystkie inicjatywy związane z Programem INVICTA UNIVERSITY spotkały się z dużym zainteresowaniem Uczestników – dodaje rzecznik INVICTA.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział w konferencji i zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY!

Więcej informacji na temat Programu:
Mob. +48 604 479 748
E-mail: university@invicta.pl
www.invicta.pl

 

...

  

 

 

   

 

 

 

 Powrót do aktualności