Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

09 grudzień 2010
„Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności”: bezpłatne szkolenie dla lekarzy

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY zapraszają lekarzy ginekologów, endokrynologów oraz onkologów na bezpłatne szkolenie pt. „Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności". Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 10 grudnia w Hotelu InterContinental przy ul. Emilii Plater w Warszawie. Szkolenie poprowadzi dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk – kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie.


Podczas spotkania Uczestnicy będą mieli szansę pogłębić i uporządkować wiedzę na temat nowoczesnych metod oceny rezerwy jajnikowej oraz diagnostyki niepłodności partnerskiej. Program szkolenia obejmuje również zagadnienia związane z zachowaniem płodności u pacjentów onkologicznych, którzy wymagają szczególnej opieki medycznej.

Po części merytorycznej spotkania zarezerwowany zostanie czas poświęcony na dyskusję z ekspertem prowadzącym wykłady – dr hab. n. med. Krzysztofem Łukaszukiem. Dodatkowo, dla Specjalistów zainteresowanych współpracą z Kliniką Leczenia Niepłodności INVICTA przygotowano ofertę specjalną w ramach autorskiego Programu „Partnerska Współpraca”.

To już kolejne spotkanie edukacyjne organizowane przez Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY. – INVICTA od kilku lat sukcesywnie prowadzi szkolenia, warsztaty oraz kongresy i konferencje medyczne – tłumaczy Aleksander Wiecki, rzecznik Kliniki. – W ramach Programu INVICTA UNIVERSITY organizujemy także indywidualne szkolenia dla placówek medycznych, lekarzy, położnych i pielęgniarek z zakresu: diagnostyki niepłodności, diagnostyki laboratoryjnej oraz leczenia niepłodności. Jak do tej pory wszystkie inicjatywy związane z Programem INVICTA UNIVERSITY spotkały się z dużym zainteresowaniem Uczestników.

Termin szkolenia: 10 grudnia 2010
Liczba punktów edukacyjnych: 3 pkt.
Miejsce szkolenia: Hotel InterContinental Warszawa, ul. Emilii Plater 49
Program spotkania: Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności

Informacje dodatkowe:
Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Ul. Złota 6, Warszawa
Tel.: +48 604 479 748
Mail: university@invicta.plPowrót do aktualności