Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

07 grudzień 2010
Podaruj sobie odrobinę młodości! Nowa Klinika Anti-Aging INVICTA

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA mają przyjemność zaprosić na Dzień Otwarty w nowej Klinice Anti-Aging INVICTA. Już w najbliższy czwartek 9 grudnia będzie można zobaczyć, jak wygląda nowo otwarta Klinika „od kuchni”, porozmawiać ze specjalistami oraz – co najważniejsze – odebrać prezent w postaci 30 proc. rabatu na wszystkie usługi wykonywane w Klinice Anti-Aging INVICTA. Akcja promocyjna odbędzie się w godzinach 14:00-20:00 na terenie Centrum Handlowego Madison przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku.

Klinika Anti-Aging INVICTA to jedyna w Polsce Klinika, która zapewnia Pacjentom profesjonalne i kompleksowe podejście do Medycyny Anti-Aging. W INVICTA proces leczenia zawsze zaczyna się od konsultacji lekarskiej, podczas której specjaliści doradzają oraz wybierają odpowiednią dla Pacjenta drogę postępowania. Klinika zapewnia przede wszystkim kompleksowość oraz bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów i usług. To jedyne takie miejsce medycyny estetycznej w Trójmieście odpowiadające najwyższych standardom medycznym.


Oferta Kliniki Anti-Aging INVICTA to konsultacje oraz zabiegi w zakresie:
•    Dermatologii
•    Diagnostyki Hormonalnej
•    Diagnostyki Skóry
•    Dietetyki
•    Medycyny Estetycznej
•    Zabiegów Kosmetycznych

To, co wyróżnia Klinikę Anti-Aging spośród innych ośrodków na rynku to przede wszystkim:
•    Kompleksowość usług - w Klinice Anti-Aging INVICTA w jednym miejscu można skorzystać m. in. z konsultacji i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, endokrynologii, dietetyki, akupunktury aż po zabiegi kosmetyczne. Dodatkowo, w ramach Kliniki Anti-Aging INVICTA Pacjenci mogą skorzystać z badań laboratoryjnych wykonywanych w Laboratoriach Medycznych INVICTA oraz profesjonalnych gabinetów zabiegowych, zaprojektowanych zgodnie z wymogami placówek medycznych.
•    Bezpieczeństwo -  konsultacje, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz zabiegi kosmetyczne w Klinice Anti-Aging INVICTA wykonywane są według standardów medycznych. Dzięki temu Pacjenci otrzymują gwarancję bezpieczeństwa świadczonych przez Klinikę usług. INVICTA zapewnia również standard higieny oraz sterylności i dezynfekcji na poziomie placówki medycznej, kontrolowany przez doświadczony personel medyczny.
•    Doświadczenie – Pacjenci Kliniki Anti-Aging INVICTA pozostają pod opieką personelu medycznego, który posiada doświadczenie we współpracy z jedną z najprężniej rozwijających się prywatnych placówek medycznych w Polsce. Personel Kliniki Anti-Aging INVICTA to certyfikowani specjaliści z wieloletnim stażem, pracujący zgodnie z normami funkcjonującymi w placówkach medycznych w Polsce i na świecie.

– Podczas Dnia Otwartego 9 grudnia br. w Klinice Anti-Aging INVICTA każdy z odwiedzających będzie miał szansę skorzystać z 30 proc. rabatu na wszystkie usługi wykonywane w nowo otwartej Klinice – tłumaczy rzecznik INVICTA, Aleksander Wiecki. – W tym szczególnym dniu w Centrum Handlowym Madison będą rozdawane promocyjne naklejki z wizerunkiem pomarańczy – symbolem Kliniki Anti-Aging INVICTA. Każda taka naklejka upoważnia do otrzymania rabatu w wysokości 10 proc. na usługi Kliniki zawarte w oficjalnym cenniku. Uczestnik promocji będzie mógł zgromadzić maksymalnie 3 naklejki i wykorzystać je łącznie. Maksymalna wysokość jednorazowego rabatu wyniesie więc 30 proc. – dodaje Aleksander Wiecki.

Na zrealizowanie naklejek – kuponów promocyjnych ich posiadacze będą mieli czas aż do 8 marca 2011 roku. Aby skorzystać z promocji, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty w Klinice (termin rozpoczęcia rezerwacji: 9 grudnia 2010).

Rejestracja na miejscu: ul. Rajska 10, Gdańsk (C.H Madison, III piętro)
Rejestracja telefoniczna : (58) 763 14 41
   
Więcej informacji na: Klinika Anti-Aging INVICTA

 

 

     Powrót do aktualności