Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

14 wrzesień 2007
Program edukacyjny dla uczennic gdańskich szkół

Klinika INVICTA zaprasza nauczycieli gimnazjów i szkół pogimnazjalnych w Gdańsku do wzięcia udziału w programie edukacyjnym opracowanym przez lekarzy specjalistów Kliniki INVICTA i skierowanym do uczennic w wieku 15-18 lat.

 

Programu ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia. Realizowany jest w formie zajęć prowadzonych w Klinice INVICTA. W trakcie spotkań omawiane są zagadnienia związane ze szkodliwością palenia, problemami dojrzewania, profilaktyką chorób przenoszonych droga płciową. Uczestniczki spotkań mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania dotyczące pierwszej wizyty u lekarza ginekologa, sfery płciowej oraz innych zagadnień związanych z rozwojem i dojrzewaniem.

 

Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie w ramach programu finansowanego przez Urząd Miasta Gdańska. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych spotkaniach edukacyjnych, które są praktycznym i niekonwencjonalnym sposobem na przeprowadzenie zajęć w ramach godzin wychowawczych.

 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 058 76 314 76.Powrót do aktualności