Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

26 listopad 2010
Czas Wam na mnie ucieka...

Od 26 listopada ryszyły bezpłatne konsultacje ginekologiczne dla Par w Klinikach Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie. Konsultacje potrwają do końca grudnia 2010 roku.

 

Światowa Organizacja Zdrowia WHO zakwalifikowała niepłodność jako chorobę cywilizacyjną. Problem narasta, a statystki tylko to potwierdzają. W Polsce z powodu niepłodności cierpi już jedna piąta par w wieku rozrodczym. Szanse na szczęśliwe rodzicielstwo byłyby dla przyszłych rodziców znacznie większe, gdyby niepłodność przestała być tematem tabu, a partnerzy szybciej udawali się po pomoc do specjalistów.

Trafnie postawiona diagnoza oraz indywidualnie dobrane leczenie mają ogromny wpływ na skuteczność walki z niepłodnością. Czasu nie da się zatrzymać, ale z chorobą można walczyć. Dlatego nawet młode pary, planujące w przyszłości potomstwo, powinny już teraz przebadać się i zasięgnąć opinii medycznej lekarza specjalisty.

Kierując się jedną z najważniejszych zasad w diagnostyce niepłodności, czyli zasadą prowadzenia jednoczesnej diagnostyki u obojga partnerów, Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA w Warszawie i Gdańsku – placówki specjalizujące się w zakresie diagnozowania przyczyn niepłodności męskiej, żeńskiej oraz partnerskiej – do końca grudnia br. prowadzą bezpłatne konsultacje ginekologiczne dla par, które mimo regularnego współżycia nie doczekały się upragnionego potomstwa.

Podczas wizyty w Klinikach INVICTA każda para otrzyma 50 proc. rabat na badania diagnostyczne. Kobiety mogą skorzystać z badania AMH, mężczyźni z Ogólnego Badania Nasienia. Wyniki obu tych badań są kluczowe przy ocenie stanu zdrowia partnerów i mają znaczący wpływ na przebieg dalszego ewentualnego leczenia.


– Diagnostyka przyczyn niepłodności partnerskiej to skomplikowany proces. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zespołowi INVICTA opracować skuteczne metody oceny stanu płodności Pacjentów. Stosowane w naszych Klinikach metody są często pionierskie i niedostępne w innych ośrodkach leczenia niepłodności w naszym kraju – mówi dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie. – Tak na przykład było z wprowadzonym przez nas w 2007 r. do diagnostyki badaniem AMH – Anty Mullerian Hormon –  służącym do oceny rezerwy jajnikowej, czy diagnostyką preimplantacyjną PGD w 2005 r., którą nadal wykonujemy jako jedyni w Polsce. Zachęcam do poddania się badaniom diagnostycznym. Droga do potomstwa może okazać się dzięki nim o wiele krótsza.

Liczba miejsc na badania objęte promocją jest ograniczona.Powrót do aktualności