Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

18 listopad 2010
Niepłodność Partnerska: podsumowanie szkolenia

17 listopada br. w siedzibie Kliniki INVICTA w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się bezpłatne szkolenie dla Pań Położnych i Pielęgniarek pt. „Niepłodność Partnerska”. Organizatorów wydarzenia swoją obecnością zaszczyciły Położne i Pielęgniarki z całego województwa pomorskiego.


Zarząd INVICTA Sp. z o. o. oraz Kierownictwo Laboratoriów Medycznych INVICTA dla swoich gości przygotowali kompleksowy program szkolenia, podzielony na trzy obszary tematyczne: Niepłodność – kompendium, Diagnostyka Niepłodności oraz Niepłodność – Fakty i Mity. Dodatkowo, dla Uczestniczek szkolenia organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, które miały na celu przybliżenie systemu pracy najnowocześniejszego w Polsce Północnej Eksperckiego Laboratorium Medycznego.


Uczestników uroczystym przemówieniem przywitali przedstawiciele Kliniki INVICTA – Aleksander Wiecki oraz Jakub Dejewski. Część merytoryczną spotkania rozpoczął oraz poprowadził dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, Kierownik Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie.


Spotkanie przybliżyło Uczestnikom w teorii i praktyce zasady funkcjonowania nowoczesnych placówek medycznych, procedur leczenia niepłodności oraz nowoczesną diagnostykę laboratoryjną. Uczestnicy szkolenia mieli szansę dowiedzieć się, na czym polega tak istotna rola Położnej, Pielęgniarki oraz Lekarza w kontakcie z parami, które borykają się z problemem niepłodności, jak funkcjonują nowoczesne kliniki leczenia niepłodności oraz zasięgnąć wiedzy na temat diagnostyki niepłodności. Ostatni z obszarów tematycznych szkolenia poświęcony został w całości procedurom leczenia niepłodności.


Po części merytorycznej Uczestników wydarzenia zaproszono do zwiedzenia Eksperckiego Laboratorium Medycznego INVICTA. Podczas wizyty w Laboratorium Panie Położne i Pielęgniarki mogły obejrzeć nowoczesny  sprzęt diagnostyczny, unikalne preparaty laboratoryjne, jak również wysłuchać prezentacji na temat najnowszego w Polsce Autorskiego Serwisu dla Pacjentów INVICTA-online, służącego do podglądu oraz archiwizacji wyników badań laboratoryjnych.


Kolejne szkolenie w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY odbędzie się w 2011 roku. Serdecznie zapraszamy!

 

---

 

 

 

 

 

 Powrót do aktualności