Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

16 listopad 2010
Bezpłatne szkolenie dla Położnych i Pielęgniarek w Gdańsku!

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY zapraszają wszystkie Położne na bezpłatne szkolenie pt. „Niepłodność Partnerska". Spotkanie odbędzie się 17 listopada br. w godzinach 9:00-14:00 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3. Szkolenie poprowadzi dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk – Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie.


Program najbliższego spotkania porusza zagadnienia niepłodności partnerskiej, w tym szczególnie roli Położnych, Pielęgniarek oraz Lekarzy w placówkach medycznych w Polsce. Kolejne bloki tematyczne poświęcone zostaną nowoczesnej diagnostyce laboratoryjnej niepłodności oraz faktom i mitom związanym z procedurami in vitro.


Po zakończonym szkoleniu każdy z Uczestników będzie miał szansę przyjrzeć się codziennej pracy Laboratorium Medycznego INVICTA, obejrzeć ciekawe preparaty laboratoryjne oraz poznać nowy Serwis dla Pacjentów INVICTA-online. Rozdane zostaną również imienne certyfikaty będące świadectwem odbycia szkolenia.


Patronat Honorowy nad spotkaniem objęła Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku, Pomorski Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia w Gdańsku oraz Gdański Związek Pracodawców.

To już kolejne szkolenie organizowane przez Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach autorskiego Programu INVICTA UNIVERSITY. Jak do tej pory wszystkie zajęcia z Profesorem Łukaszukiem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem Uczestników.


Termin szkolenia: 17 listopada 2010
Program szkolenia dostępny na stronie: www.invicta.pl/invictauniversity

Informacje dodatkowe:
Mob. +48 604 479 748
E-mail: university@invicta.plPowrót do aktualności