Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

20 październik 2010
INVICTA z tegorocznym laureatem Nagrody Nobla!

Przedstawiciele INVICTA podczas jednej z konferencji medycznych, mieli okazję uczestniczyć w bezpośrednim spotkaniu z tegorocznym laureatem Nagrody Nobla z fizjologii i medycyny, prof. Robertem Geoffrey’em Edwardsem. W indywidualnym spotkaniu z profesorem brali udział dr Joanna Liss, Kierownik Laboratoriów In Vitro INVICTA.

W trakcie spotkania przedstawiciele INVICTA mieli szansę skonfrontować swoje dotychczasowe doświadczenia z jednym z najbardziej cenionych specjalistów w zakresie embriologii człowieka. Rozmowa z prof. Edwardsem dotyczyła jego własnych prac oraz perspektyw rozwoju technik wspomaganego rozrodu.

- Prof. Robert Edwards oprócz tego, że jest niedoścignionym autorytetem i ekspertem w dziedzinie in vitro, jest również niezwykle pogodnym i otwartym człowiekiem – wspomina dr Joanna Liss, Kierownik Laboratoriów In Vitro INVICTA. - Mimo dojrzałego wieku profesor z wielkim zaangażowaniem poświęcał nam swój czas i chętnie udzielał odpowiedzi na liczne pytania związane z jego doświadczeniami – dodaje.

Przypominamy, iż prof. Robert Geoffrey Edwards został uhonorowany tegoroczną Nagrodą Nobla z fizjologii i medycyny za osiągnięcia w zakresie embriologii człowieka, które umożliwiły opracowanie obecnie stosowanych technik zapłodnienia pozaustrojowego.

 

 Powrót do aktualności