Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

04 październik 2010
Kwalifikacje do Programu ?In Vitro Do Skutku" zakończone

30 września br. minął termin kwalifikacji do Programu „In Vitro Do Skutku” realizowanego w Klinikach Leczenia Niepłodności INVICTA.

Program uruchomiono na początku maja br. Początkowo kwalifikacje miały potrwać do 4 sierpnia, ale z powodu bardzo dużego zainteresowania, zdecydowano o ich przedłużeniu.

- Tak duże zainteresowanie Programem „In Vitro Do Skutku” jest dla nas powodem do radości i dumy. To również silna motywacja dla Zespołu INVICTA, aby osiągnąć jeszcze więcej w zakresie leczenia niepłodności oraz doskonalenia procedur medycznych i laboratoryjnych – mówi Aleksander Wiecki, rzecznik INVICTA. – Dziękujemy wszystkim Pacjentom, którzy poszukując fachowej pomocy medycznej zaufali właśnie nam i zgłosili chęć wzięcia udziału w Programie – dodaje.

Pacjenci, którzy wykonali badania kwalifikacyjne do 30 września br. otrzymają możliwość odbycia wizyty kwalifikacyjnej do 23 października br. Jest to związane z czasem oczekiwania na badania laboratoryjne.

To już druga edycja Programu „In Vitro Do Skutku”. Kwalifikacje do pierwszej edycji rozpoczęto w kwietniu ubiegłego roku i zakończono 30 września. Oba Programy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Pacjentów.

Więcej informacji na: www.invitrodoskutku.pl
...


Powrót do aktualności