Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

30 lipiec 2010
Przedłużenie terminu kwalifikacji do Programu ?In Vitro Do Skutku?

W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi prośbami Pacjentów, Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA zdecydowała o przedłużeniu kwalifikacji do Programu „In Vitro Do Skutku”. Kwalifikacje potrwają do 30 września 2010.

Tegoroczny Program „In Vitro Do Skutku” cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród Par, które trafiają do Kliniki INVICTA po leczeniu w innych ośrodkach, jak i Pacjentów, którzy dopiero rozpoczynają leczenie. Dotychczas do Programu zakwalifikowanych zostało kilkaset Par. Dzięki przedłużeniu Programu Pacjenci, którzy z różnych względów nie wzięli udziału w kwalifikacjach, otrzymują dodatkową szansę na udział w Programie.

Termin 30 września 2010 dotyczy zlecenia badań kwalifikacyjnych. Sama wizyta kwalifikacyjna może odbyć się w terminie późniejszym, co wynika z czasu oczekiwania na wyniki badań. Wizyty kwalifikacyjne odbywają się zarówno w warszawskim, jak i gdańskim oddziale Kliniki.

Nowoczesna diagnostyka laboratoryjna, w tym badania, które Klinika wykonuje jako jedyna w Polsce (AMH, Inhibina B, Fragmentacja DNA Plemnika, Diagnostyka Preimplantacyjna PGD) oraz profesjonalny zespół lekarski pod kierownictwem prof. Krzysztofa Łukaszuka gwarantują Pacjentom najwyższą skuteczność leczenia.

W Programie „In Vitro Do Skutku” może wziąć udział każda Para, która pomyślnie przejdzie proces kwalifikacji. Podstawowym kryterium jest wiek Partnerki, który nie może przekroczyć 40 lat. Oprócz tego, oceniane są wyniki badań: AMH oraz Fragmentacji DNA Plemnika. Decyzję o przyjęciu Pary do Programu prof. Krzysztof Łukaszuk w każdym przypadku podejmuje indywidualnie.

Więcej informacji o warunkach uczestnictwa znajduje się na oficjalnej stronie Programu: www.invitrodoskutku.pl
..


Powrót do aktualności