Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

22 lipiec 2010
Pozostało tylko 14 dni kwalifikacji do Programu ?In Vitro Do Skutku?

Klinika INVICTA dnia 4 sierpnia 2010 roku kończy nabór do II edycji Programu „In Vitro Do Skutku”.

Program cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem, zarówno w Klinice w Warszawie, jak i w Gdańsku. W tym roku zakwalifikowano rekordową liczbę Pacjentów. Dzięki zapewnieniu komfortu psychicznego, wynikającego z bezpieczeństwa finansowego, wielu parom udało się już zakończyć Program pomyślnie przy pierwszym podejściu do procedury!

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznej edycji Programu, gdyż cieszy się on zainteresowaniem, które przerosło nasze oczekiwania. Wiele par zdążyło już zakończyć Program upragnioną ciążą i obecnie oczekują na rozwiązanie – mówi Aleksander Wiecki, rzecznik INVICTA.

- INVICTA jest jedyną Kliniką w Polsce, która gwarantuje w ramach jednej zryczałtowanej opłaty, dowolną liczbę procedur zapłodnienia pozaustrojowego IVF-ICSI, aż do osiągnięcia pozytywnego rezultatu, jakim jest CIĄŻA. Wszystkim zainteresowanym przypominamy: do końca kwalifikacji zostało zaledwie 14 dni – dodaje.

Parom, które zakończyły Program z pozytywnym rezultatem, serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy na: www.invitrodoskutku.pl
...


Powrót do aktualności