Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

04 maj 2010
Program "In Vitro Do Skutku 2010": 99 proc. Kobiet zajdzie w ciążę!

99 proc. kobiet zajdzie w ciążę w Programie „In Vitro Do Skutku” prowadzonym przez Klinikę Leczenia Niepłodności INVICTA. Dla porównania średnia skuteczność  standardowego programu In Vitro wynosi około 30 proc.

Program „In Vitro Do Skutku 2010” realizowany wyłącznie w Klinikach INVICTA, zapewnia Pacjentom, w ramach jednorazowej, zryczałtowanej opłaty, realizację procesu leczenia (procedurą zapłodnienia pozaustrojowego IVF-ICSI) - aż do skutku - czyli aż do uzyskania pozytywnego efektu, jakim jest upragniona ciąża. 99 proc. kobiet biorących udział w programie kończy leczenie ciążą. Program „In Vitro Do Skutku 2010” realizowany jest w Klinikach INVICTA w Gdańsku oraz Warszawie.

Kto może wziąć udział w Programie?
W Programie „In Vitro Do Skutku 2010” może wziąć udział każda para, która pomyślnie przejdzie przez proces kwalifikacji. Podstawowym kryterium kwalifikacji jest wiek kobiety, który nie może przekraczać 40 roku życia. Kwalifikacja odbywa się podczas Wizyty Kwalifikacyjnej na podstawie Badań Kwalifikacyjnych (AMH oraz Fragmentacja DNA Plemnika) oraz indywidualnego wywiadu z Pacjentem. Decyzja o przyjęciu pary do Programu podejmowana jest indywidualnie.

Jaki jest koszt uczestnictwa w Programie?
Zryczałtowany koszt udziału w Programie „In Vitro Do Skutku 2010” to 9 600,00 PLN. W tej opłacie zawarty jest koszt: stymulacji - wizyty lekarskie oraz badania laboratoryjne (opłata nie obejmuje kosztów leków), Pick-Up - czyli zabieg pobrania komórek jajowych, procedur laboratoryjnych IVF-ICSI oraz Transferu zarodków.

Dodatkowymi kosztami w tym wypadku są: opłaty związane z wizytami lekarskimi oraz badaniami kwalifikacyjnymi, które muszą być wykonane w Laboratoriach Medycznych INVICTA. Warunek ten wynika z faktu, iż Klinika INVICTA bierze pełną odpowiedzialność za stan zdrowia Uczestnika Programu oraz cały proces jego leczenia. Nie mogą wystąpić żadne wątpliwości w zakresie rzetelności wykonanych badań laboratoryjnych, które mogłyby wpłynąć na skuteczność leczenia Pacjenta. Uczestnicy Programu mogą również za dodatkową opłatą korzystać ze wszystkich dodatkowych procedur leczniczych dostępnych w ofercie Kliniki INVICTA.
- W poprzedniej edycji Programu brało udział wiele Par, które skorzystały dodatkowo z Diagnostyki Preimplantacyjnej PGD - dodaje dr Joanna Liss, Kierownik Laboratoriów In Vitro INVICTA.

II Edycja Programu „In Vitro Do Skutku”
Pewna wysokiej skuteczności procedur leczniczych wykonywanych w Klinice Leczenia Niepłodności, INVICTA zapewnia Pacjentom najwyższą skuteczność oraz komfort psychiczny i finansowy leczenia. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Pacjentów już po raz drugi realizuje Program „In Vitro Do Skutku”.

Na stronie www.invitrodoskutku.pl/moja_historia.html jedna z Pacjentek kliniki zdecydowała się opisać swoją historię. Pacjentka brała udział w pierwszej Edycji Programu „In Vitro Do Skutku” w 2009 r. Na stronie oprócz dat wizyt lekarskich publikowane są wyniki badań oraz terminy i wyniki weryfikacji.

Więcej informacji o Programie i warunkach uczestnictwa znajduje się na stronie Kliniki: www.invitrodoskutku.pl
...


Powrót do aktualności