Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

24 luty 2010
?Niepłodność Partnerska?: bezpłatne szkolenie dla Położnych

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA University zapraszają wszystkie Panie Położne na bezpłatne szkolenie pt. „Niepłodność Partnerska”, które odbędzie się 4 marca b.r. w siedzibie Kliniki INVICTA w Gdańsku.

Szkolenie odbędzie się 4 marca 2010 roku w godzinach 09:00 – 14:00 na terenie siedziby Klinik i Laboratoriów Medycznych INVICTA w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Trzy Lipy 3 w Gdańsku. Spotkanie poprowadzi dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, kierownik Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie.

Program szkolenia składa się z trzech grup tematycznych: Kompendium Niepłodności, Diagnostyka Niepłodności oraz Niepłodność – fakty i mity. Spotkanie ma na celu przybliżyć Położnym w teorii i praktyce zasady funkcjonowania nowoczesnych placówek medycznych, procedur leczenia niepłodności oraz nowoczesną diagnostykę laboratoryjną. Oprócz aktywnego udziału w spotkaniu każda z osób będzie miała również szansę zobaczyć codzienną pracę nowego Laboratorium Medycznego INVICTA, obejrzeć ciekawe preparaty laboratoryjne oraz poznać najnowszy System Obsługi Laboratorium INVICTUS. Po zakończonym spotkaniu rozdane zostaną imienne certyfikaty będące świadectwem ukończonego szkolenia.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w aktualnym numerze Biuletynu Informacyjnego OIOiP oraz na stronie internetowej www.invicta.pl/invictauniversity. Gotowy formularz zgłoszeniowy prosimy wysłać faxem na numer telefonu (058) 746 30 01. Zgłoszenia i rejestracja Uczestników odbywać się będzie do 28 lutego b.r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Termin szkolenia: 4 marca 2010 r.
Program szkolenia dostępny na stronie:
www.invicta.pl/invictauniversity

Informacje dodatkowe:
Mob. +48 604 479 748
E-mail: university@invicta.pl


Powrót do aktualności