Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

21 styczeń 2010
INVICTA pierwszą kliniką leczenia niepłodności na Facebook

Klinika INVICTA jako pierwsza klinika leczenia niepłodności w Polsce, opublikowała swój oficjalny profil w serwisie Facebook.com. Obecność firmy na portalu społecznościowym, umożliwia lepszą komunikację z pacjentami kliniki, lekarzami oraz wszystkimi zainteresowanymi problematyką zdrowia kobiet i mężczyzn.

Klinika INVICTA postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet i mężczyzn i jako pierwsza klinika leczenia niepłodności w Polsce uruchomiła swój oficjalny profil w serwisie społecznościowym Facebook.com. Nowy kanał komunikacji ma na celu zwiększenie skuteczności interakcji z użytkownikami serwisu, zainteresowanymi profilaktyką zdrowotną, problematyką niepłodności, in vitro oraz zagadnieniami związanymi z macierzyństwem.

Na oficjalnym profilu INVICTY internauci mają możliwość zapoznać się z informacjami dotyczącymi kliniki, oferowanych badań i specjalistycznych usług medycznych, jak również informacjami o klinice w formie plików graficznych oraz video. Fani profilu będą mieli szansę na bieżąco śledzić aktualności z rynku usług medycznych, jak też informacje z zakresu ginekologii, położnictwa, endokrynologii, czy genetyki. Na stronie INVICTY w serwisie Facebook zamieszczane będą również ważne artykuły prasy polskiej i zagranicznej, związane z profilaktyką zdrowotną.

Profil dostępny pod adresem: www.facebook.com/klinika.invictaPowrót do aktualności