Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

14 grudzień 2009
Autorski Program Diagnostics Excellence

Program Diagnostics Excellence stworzony przez INVICTA to pionierskie przedsięwzięcie wyznaczające nowe wymagania i kierunki rozwoju w zakresie satysfakcji Klientów i Pacjentów laboratoriów medycznych w Polsce.

Diagnostics Excellence to Indywidualnie zaprojektowany Program Rozwoju i Współpracy z organizacjami medycznymi, którego celem jest ponadprzeciętna satysfakcja wspólnych Pacjentów.

Program Diagnostics Excellence zaczyna się w momencie nawiązania współpracy pomiędzy Laboratorium Medycznym INVICTA a organizacją medyczną i trwa nieprzerwanie cały czas. Efektem tej Partnerskiej współpracy jest stworzenie Programu Ciągłego Rozwoju, który poprzez wzajemną wymianę wiedzy oraz zdobytych doświadczeń, jest gwarancją najwyższej satysfakcji Pacjenta.  

W ramach tego nowatorskiego Programu, Partnerom Strategicznym Laboratorium Medycznego INVICTA, przyznawane są Certyfikaty Diagnostics Excellence. Są one dowodem ciągłego rozwoju, podnoszenia jakości usług medycznych oraz wyjątkowej troski o zdrowie i życie każdego Pacjenta.

Diagnostics Excellence to gwarancja najwyższej satysfakcji Pacjenta!Powrót do aktualności