Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

30 listopad 2009
Laboratoria Medyczne INVICTA już otwarte!

25 listopada br. miało miejsce uroczyste otwarcie nowych Diagnostycznych Laboratoriów Medycznych INVICTA w Gdańsku. Spotkanie odbyło się w siedzibie Kliniki INVICTA i Laboratoriów Medycznych INVICTA, w budynku Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, przy ul. Trzy Lipy 3. Organizatorów wydarzenia swoją obecnością zaszczycili reprezentanci władz samorządowych, jak też kluczowi przedstawiciele środowiska medycznego – partnerzy i klienci INVICTA.

 

Zarząd INVICTA Sp. z o. o. oraz Kierownictwo Laboratoriów Medycznych INVICTA wraz z Gdańskim Parkiem Naukowo-Technologicznym zaplanowali dla swoich gości szereg atrakcji, które miały na celu przybliżenie systemu pracy największego w Polsce Północnej laboratorium diagnostycznego finansowanego wyłącznie polskim kapitałem. Dorota Białobrzeska-Łukaszuk, Prezes Zarządu INVICTA Sp. z o. o., rozpoczęła uroczystość przemówieniem, po którym kluczowym przedstawicielom środowiska medycznego współpracującym z Laboratoriami Medycznymi INVICTA wręczono Certyfikaty Diagnostics Excellence.

 

Po części oficjalnej uczestników wydarzenia zaproszono do wysłuchania prezentacji dotyczącej najnowszego w Polsce Autorskiego Systemu Informatycznego INVICTUS dedykowanego gabinetom, w których pobierany i rejestrowany jest materiał biologiczny oraz odbierane są wyniki badań laboratoryjnych. System INVICTUS wdrożony został 1 lipca 2009 roku i stanowi najbardziej funkcjonalne i łatwe w obsłudze narzędzie informatyczne w tym zakresie. System INVICTUS cechują: sprawdzone podejście praktyczne, intuicyjność oraz bezpieczeństwo. Dzięki dostępowi do Internetu, wyniki badań dostępne są natychmiast po ich walidacji. System INVICTUS daje także możliwość generowania codziennych raportów, które wspomagają pracę punktu pobrań oraz zapewniają stałą kontrolę prowadzonych działań. W rozmowach kuluarowych INVICTUS zbierał bardzo pozytywne oceny od osób korzystających na co dzień z systemu.

 

Zaproszeni goście mogli też na własne oczy zobaczyć powierzchnie laboratoryjne INVICTA. Wejście do nowo otwartego laboratorium poprzedził symboliczny chrzest – o drzwi nowej pracowni diagnostycznej rozbito komplet tradycyjnych naczyń laboratoryjnych. Odwiedzający mogli przyjrzeć się unikalnym preparatom laboratoryjnym, jak również wysłuchać prezentacji przygotowanych przez lekarzy specjalistów.

 

Po uroczystej ceremonii otwarcia Diagnostycznych Laboratoriów Medycznych oraz zwiedzaniu laboratoriów, na wszystkich uczestników wydarzenia czekał poczęstunek. W trakcie posiłku pracownicy Kliniki INVICTA odpowiadali na wszelkie dodatkowe pytania związane z funkcjonowaniem laboratorium oraz Autorskim Systemem Informatycznym INVICTUS. Przybyli Goście otrzymali od firmy Vouchery na badania diagnostyczne, w tym badania genetyczne w nowym Diagnostycznym Laboratorium INVICTA.

 

Nowoczesne Laboratoria Medyczne INVICTA wyposażone w najnowszej generacji sprzęt renomowanych dostawców zajmują powierzchnię ponad 1000 m2 i są największą tego typu inicjatywą w Polsce Północnej finansowaną wyłącznie polskim kapitałem. W ramach codziennej pracy w laboratorium wykonuje się badania diagnostyczne z zakresu: alergologii, biochemii, immunologii, hematologii, cytologii, koagulologii, markerów nowotworowych, testów czynnościowych, analityki ogólnej, diagnostyki prenatalnej, diagnostyki hormonalnej, genetyki, biologii molekularnej, mikrobiologii, histopatologii oraz serologii. W dowód ciągłego podnoszenia kwalifikacji i jakości usług, Laboratoria Diagnostyczne INVICTA korzystają z Partnerskiego Programu Ciągłego Rozwoju Jakości Diagnostics Excellence, którego celem jest ponadprzeciętna satysfakcja klienta INVICTA.Powrót do aktualności