Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

26 październik 2009
INVICTA w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

Administracja Kliniki Zdrowia Kobiety, Leczenia Niepłodności i Laboratorium Medycznego INVICTA ma nową siedzibę w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Szybki rozwój firmy sprawił, że dotychczasowa siedziba Kliniki okazała się niewystarczająca.

 

Dla pacjentów istotny jest fakt, że dzięki zmianie część medyczna INVICTA przy ulicy Rajskiej 10 w Gdańsku zostanie rozbudowana o dodatkowe gabinety lekarskie, co znacząco wpłynie na kompleksowość, komfort i dostępność świadczonych usług. Pacjentów informujemy, iż punkt konsultacji medycznej w Gdańsku pozostaje niezmiennie na ulicy Rajskiej 10. Wkrótce do Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przeniesione zostaną także laboratoria INVICTA: badawczo-rozwojowe, biologii molekularnej, cytogenetyk oraz analityczne. Zmiana lokalizacji Administracji i Laboratoriów Medycznych pozwoli Klinice jeszcze skuteczniej korzystać z osiągnięć naukowych i wymiany technologii.Powrót do aktualności