Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

22 wrzesień 2009
Klinika INVICTA edukuje posłów RP

26 września 2009 r. Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku zaprasza posłów Rzeczpospolitej Polskiej na dni otwarte organizowane w ramach akcji edukacyjnej zainicjowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian”. 

Tego dnia specjaliści Kliniki zaprezentują fakty i mity dotyczące procedury in-vitro w Polsce, omówią stosowane procedury i metody leczenia niepłodności, a także odpowiedzą na wszelkie indywidualne pytania posłów. Uczestnicy spotkania będą mogli także zapoznać się z pracą  laboratorium INVICTA. Na spotkanie  zaproszono również pary, które przeszły terapię i dzięki niej zostały szczęśliwymi rodzicami.

Przedstawiciele Kliniki mają nadzieję, że taki bezpośredni kontakt pozwoli posłom na wyrobienie własnej, opartej o rzetelną wiedzę opinii o problemie niepłodności w Polsce, jak też odnośnie sposobów jej leczenia.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół INVICTA

Powrót do aktualności