Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

10 czerwiec 2007
INVICTA pierwsza w konkursie "Najlepsza strategia zarządzania kompetencjami pracowników"

Klinika INVICTA zdobyła I miejsca w konkursie "Najlepsza strategia zarządzania kompetencjami pracowników", który jest końcową częścią projektu "Inwestycja w kadry" prowadzonego przez firmę WYG International we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami oraz Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. 


Strategia zaprezentowana przez naszą koleżankę, Karolinę Samolej spotkała się z najwyższym uznaniem jurorów pod przewodnictwem pani prof. Marty Juchnowicz, kierownika Katedry Rozwoju Kapitału Ludzkiego w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. INVICTA chce być pracodawcą pożądanym na rynku, pragnie tworzyć jeden duży zespół - "jedną rodzinę", być "drugim domem" dla pracowników, pragnie, aby pracownicy czuli satysfakcję z pracy, lubili to co robią i mieli poczucie, iż wszyscy razem jak i każdy indywidualnie ma wpływ na osiągnięcia i rozwój firmy.Powrót do aktualności