Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

21 marzec 2008
Już po raz drugi INVICTA laureatem rankingu Gazele Biznesu 2007!

19 marca 2008 roku w Operze Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się gala wręczania honorowych tytułów Gazel Biznesu 2008. Podobnie jak w roku 2007 INVICTA znalazła się w grupie najdynamiczniej rozwijających się firm województwa pomorskiego.

Kapituła doceniła firmę za bardzo dobre wyniki finansowe, dynamiczny rozwój oraz bycie rzetelnym partnerem biznesowym. INVICTA zajęła 91 miejsce w województwie pomorskim na 263 startujące firmy w regionie i 1164 miejsce w Polsce na 3795 rankingowanych firm w kraju.
„Gazele Biznesu" to jedyny tego typu projekt w Polsce, którego celem jest wyróżnianie i promowanie każdego roku najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Właśnie małe i średnie firmy  mają najpoważniejszy udział w tworzeniu produktu krajowego brutto i potrafią szybko i łatwo dostosować się do zmieniających warunków rynkowych. O sile rankingu decydują rygorystyczne kryteria obejmujące wyniki z trzech lat poprzednich, a nie tylko ostatniego roku, co powoduje, że przedostanie się przez sito selekcji jest znacznie trudniejsze. O końcowym miejscu na liście decyduje dynamika rozwoju potwierdzona wynikiem finansowym. Ranking promuje firmy, które działają w sposób przejrzysty, dlatego przedsiębiorstwa, które się w nim znajdują to nie tylko sprawdzone i wiarygodne firmy, ale także takie, które preferują solidność i jawność działania.

Uzyskanie tytułu „Gazeli Biznesu" jest dla nas równoznaczne z uzyskaniem niezwykle ważnej rekomendacji. Właśnie INVICTA działa w sposób przejrzysty, solidny i jawny. Byliśmy też po raz kolejny jedynym i najwyżej ocenionym prywatnym zakładem zdrowotnych, któremu przyznano tytuł „Gazeli Biznesu 2007”.Powrót do aktualności