Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

05 czerwiec 2007
"Gazele biznesu 2006"

Klinika INVICTA została wyróżniona przez dziennik "Puls Biznesu" prestiżowym tytułem "Gazeli Biznesu 2006". Kapituła doceniła firmę za bardzo dobre wyniki finansowe, dynamiczny rozwój oraz bycie rzetelnym partnerem biznesowym. INVICTA zajęła  zaszczytne 20 miejsce w województwie pomorskim na 231 startujących firm w regionie i 331 miejsce w Polsce na 3403 rankingowanych firm w kraju.

 

"Gazele Biznesu" to jedyny w swoim rodzaju tego typu projekt w Polsce, którego celem jest wyróżnianie i promowanie każdego roku najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Właśnie małe i średnie firmy  mają najpoważniejszy udział w tworzeniu produktu krajowego brutto i potrafią szybko i łatwo dostosować się do zmieniających warunków. O sile rankingu decydują rygorystyczne kryteria obejmujące wyniki z trzech poprzednich, a nie tylko ostatniego roku, co powoduje, że przedostanie się przez sito selekcji jest znacznie trudniejsze. O końcowym miejscu na liście decyduje dynamika rozwoju potwierdzona wynikiem finansowym. Ranking promuje firmy, które działają w sposób przejrzysty, dlatego przedsiębiorstwa, które się w nim znajdują to nie tylko sprawdzone i wiarygodne firmy, ale także takie, które preferują solidność i jawność działania.

 

Uzyskanie tytułu "Gazeli Biznesu" jest dla nas równoznaczne z uzyskaniem niezwykle ważnej rekomendacji. Właśnie INVICTA działa w sposób przejrzysty, solidny i jawny. Nasza dynamika rozwoju za rok 2006 osiągnęła aż  233 %.  Byliśmy też jedynym i najwyżej ocenionym prywatnym zakładem zdrowotnych, któremu przyznano tytuł „Gazeli Biznesu 2006”.Powrót do aktualności