Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

Oceń nas - Ankieta Anonimowa

Wypełnij anonimową ankietę. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


wypełnij ankietę...

Badania i testy genetyczne INVICTA


Więcej...

Aktualności

02 kwiecień 2014
Szkoła Rodzenia INVICTA - bezpłatna dla mieszkanek Gdańska

Oczekiwaniu na przyjście na świat dziecka towarzyszy zazwyczaj wiele zmian i wiele pytań. Jak odpowiednio przygotować się do porodu, co powinna zawierać wyprawka dla noworodka, w jaki sposób właściwie opiekować się niemowlęciem – to tylko niektóre z wątpliwości, które przyszła mama wyjaśnić może uczestnicząc w zajęciach Szkoły Rodzenia. INVICTA zaprasza wszystkie ciężarne Panie na spotkania prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę medyczną z myślą o ich najważniejszych potrzebach. Zajęcia dla kobiet zameldowanych w Gdańsku są bezpłatne.

  

Szkoła Rodzenia INVICTA w Gdańsku istnieje od wielu lat. W zajęciach mogą brać udział wszystkie kobiety, od 26 tygodnia ciąży miezkające w Gdańsku, ze skierowaniem od Lekarza Ginekologa lub Lekarza POZ i informacją o braku przeciwwskazań do uczestniczenia w zajęciach i ćwiczeniach w szkole rodzenia. W spotkaniach mogą brać udział również partnerzy przyszłych mam. W celu rejestracji prosimy o kontakt mailowy pod adresem szkola.rodzenia@invicta.pl

 

Celem Szkoły Rodzenia INVICTA jest jak najlepsze przygotowanie przyszłych rodziców do porodu, nowej roli oraz szczęśliwego macierzyństwa i ojcostwa. Zajęcia składają się z części dydaktycznej i zajęć ruchowych. Specjalnie opracowany Autorski Program INVICTA „Będę mamą!” obejmuje między innymi:

  • ćwiczenia przygotowujące do porodu,
  • naukę oddychania w czasie porodu,
  • naukę relaksu i masażu,
  • naukę sposobów radzenia sobie z bólem porodowym,
  • poradnictwo dotyczące kryteriów wyboru szpitala,
  • naukę opieki nad noworodkiem i niemowlęciem,
  • wykłady dotyczące karmienia naturalnego i sztucznego,
  • spotkania z psychoterapeutą oraz lekarzem specjalistą ginekologii i położnictwa.

 

Mieszkanki Gdańska mogą wziąć udział w zajęciach nieodpłatnie w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miasta – po przedstawieniu odpowiedniego zaświadczenia o zameldowaniu stałym lub czasowym.

 Powrót do aktualności