Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

06 marzec 2013
Nowy serwis www.invitro24.com

Z myślą o wszystkich Parach, które zastanawiają się nad skorzystaniem z zapłodnienia pozaustrojowego stworzyliśmy nowy serwis www.invitro24.com. Stanowi on z jednej strony bogate źródło merytorycznych informacji na temat in vitro i  programów leczenia tą metodą, zaś z drugiej – jest platformą wymiany doświadczeń. Na stronie nasi Pacjenci znajdą również ciekawe materiały video i będą mogli wypełnić elektroniczną ankietę oraz skontaktować się z konsultantem.

 

Serwis umożliwia także porównanie programów in vitro dostępnych w Invicta pod kątem indywidualnych potrzeb i oczekiwań Pacjentów. Na stronie www.invitro24.com zamieszczono formularz skierowany do par, które zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej dla siebie opcji. Po wypełnieniu, formularz przekazywany jest konsultantowi, którego zadaniem jest dobór optymalnego dla danej sytuacji rozwiązania.

 

Na stronie opisane są szczegółowo programy: In Vitro All Inclusive, In Vitro All Inclusive Genetics, In Vitro Optimum, In Vitro Standard oraz In Vitro z Komórkami Dawczyni.

 

Serwis pozwala także na wymianę doświadczeń i opinii. W ramach uruchomionego na stronie bloga, wypowiadają się specjaliści z zakresu embriologii, psychologii czy leczenia niepłodności, zaś pacjenci mogą dodawać komentarze i udostępniać wpisy. Mamy nadzieję, że strona spełni oczekiwania naszych Pacjentów - zarówno par rozpoczynających leczenie metodą in vitro, jak i tych, które mają za sobą lata starań o upragnione dziecko. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do komentowania i dzielenia się z nami opiniami oraz sugestiami.Powrót do aktualności