Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

29 styczeń 2013
INVICTA wyróżniona za innowacyjność

Stały rozwój i dążenie do poszukiwania nowych rozwiązań INVICTA zostały docenione podczas obchodów 15-lecia Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, które odbyły się 23 stycznia w Hotelu Sheroaton w Sopocie. Nagrodę odebrała Prezes Zarządu INVICTA, Dorota Białobrzeska-Łukaszuk.

 

INVICTA od ponad 12 lat świadczy kompleksowe usługi, w sposób szczególny koncentrując się na zdrowiu kobiety i skutecznym leczeniu niepłodności. Firma efektywnie łączy naukowe podejście z biznesem, zyskując pozycję lidera w projektowaniu nowatorskich rozwiązań.

 

Wdrażając innowacje w zakresie diagnostyki laboratoryjnej i leczenia, INVICTA buduje silną markę, ciesząc się zaufaniem pacjentów i partnerów biznesowych. Cieszymy się, że nasze wysiłki i konsekwencja w tworzeniu środowiska sprzyjającego innowacyjności zostały docenione - mówi Dorota Białobrzeska-Łukaszuk, prezes Invicty.

 

 

INVICTA jako pierwsza w kraju założyła bank gamet, wprowadziła mrożenie komórek jajowych, nowoczesne badania rezerwy jajnikowej i fragmentacji DNA plemnika, separację plemników, procedurę FAMSI oraz mrożenie tkanki jajnikowej, w celu zabezpieczenia płodności pacjentów onkologicznych. Jako pionier w Polsce rozpoczęła również wykonywanie diagnostyki preimplantacyjnej PGD (w tym projektów autorskich), która daje parom obciążonym genetycznie szansę na posiadanie zdrowego potomstwa. Realizacja takich badań nadal możliwa jest jedynie w INVICTA.

 Powrót do aktualności