Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

18 grudzień 2012
Skuteczność leczenia w Klinice INVICTA

 

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA to nowoczesne placówki medyczne. Stawiamy na rozwój, wiedzę i kompetencje, które przekładają się na jakość i skuteczność leczenia. Procedury wykonywane w aszych Klinikach są zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny i standardami, wyróżnia je  kompleksowość i i skuteczność.

 

INVICTA opracowała program, dzięki któremu, już w momencie rozpoczęcia leczenia możliwe jest określenie przewidywanej skuteczności oraz ram finansowych terapii.

 

Kliniki Leczenia Niepłodności skutecznie leczą niepłodność już ponad 12 lat. 55,3% - tyle wynosi skuteczność Leczenia w Klinice INVICTA.

 

INVICTA korzysta z własnych pełnoprofilowych laboratoriów medycznych oraz laboratorium badawczo-rozwojowego, w którym opracowywane są innowacyjne rozwiązania diagnostyczne, w tym przede wszystkim rozwijana jest nowoczesna diagnostyka laboratoryjna w kierunku leczenia niepłodności. INVICTA jako pierwsza w Polsce wprowadziła m. in. Diagnostykę Preimplantacyjną, fragmentację DNA plemnika czy też procedurę FAMSI.

 

Spełnienie Państwa marzeń o Macierzyństwie i Ojcostwie jest naszym nadrzędnym celem.

 

Dowiedz się więcej o skuteczności leczenia w Klinice INVICTAPowrót do aktualności