Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

12 grudzień 2012
Depilacja laserowa w Klinice Anti-Aging

Z myślą o wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się na co dzień gładką i aksamitną skórą pozbawioną owłosienia Klinika Anti-Aging zaprasza na zabiegi laserem diodowym MeDioStar.

 

Celem każdej z metod depilacji, w tym oczywiście depilacji laserowej porównywalnie przyjemniejszej, jest usuwanie zbędnego owłosienia z maksymalnie najdłużej utrzymującym się skutkiem.


Laser diodowy MeDioStar jest obecnie jednym z najlepszych dostępnych urządzeń na rynku. Dzięku temu urządzeniu zapewniamy najwyższą skuteczność, bezpieczeństwo, komfort oraz długotrwały efekt. Jest to najskuteczniejsza metoda eliminacji zbędnego owłosienia.

 

Zabieg depilacji laserem diodowym MeDioStar polega na wysyłaniu energii do mieszków włosowych. Nawet podczas stosowania energii o większej gęstości, laser zawsze działa delikatnie, co gwarantuje niskie ryzyko i delikatne zabiegi dla Pacjentów (również w przypadku ciemnych typów skóry). Światło lasera przechodzi przez powierzchowne warstwy skóry, a melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Powstająca w wyniku absorbcji energia cieplna powoduje uszkodzenie otoczenia mieszków włosowych odpowiedzialnego za odrastanie włosa.

 

Przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad medyczny z Pacjentem.

 

W Klinice Anti-Aging INVICTA wykonujemy depilację Laserem MeDioStar na wybrane partie ciała:

  • Twarz
    baczki, policzki broda, górna warga, skronie/brwi, uszy
  • Ciało
    szyja, dłonie, uda, łydki, bikini, pachy, stopy, kolana

 

Więcej informacji

 

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów depilacji laserowej!Powrót do aktualności