Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

26 lipiec 2012
Pierwsze ciąże pacjentek INVICTA Słupsk

Aż sześć na osiem pacjentek prowadzonych w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w Słupsku, które zdecydowały się na program zapłodnienia pozaustrojowego, zakończyło już leczenie sukcesem.  Wysoka skuteczność działań medycznych to potwierdzenie jakości i właściwej ścieżki leczenia w Klinice.


Pierwsze ciąże u pacjentek ze Słupska to dla nas powód ogromnej radości, ale też motywacja do dalszego rozwoju – podkreśla prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk – Dla mnie jako lekarza to też źródło wielkiej satysfakcji.


Pacjentki, które zaszły w ciążę diagnozowane i prowadzone były w Klinice w Słupsku, zaś procedury zapłodnienia pozaustrojowego wykonano w oddziale w Gdańsku. Kilka innych par oczekuje potomstwa w wyniku zabiegów inseminacji, które od czerwca wykonywane są w słupskiej placówce. Wszystkim przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

 

Klinika INVICTA w Słupsku działa od marca 2012 roku, oferując pacjentom z tego regionu kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i podstawowego leczenia niepłodności.Powrót do aktualności