Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

14 czerwiec 2012
Pierwsze inseminacje w INVICTA Słupsk

Od początku czerwca Pacjenci Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA w Słupsku mogą w tej placówce wykonać zabiegi inseminacji. Jak do tej pory - pary bezskutecznie starające się o potomstwo korzystać też będą z konsultacji u specjalistów i badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.


Zabiegi inseminacji wykonuje prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA i szef Rady Naukowej, czuwającej nad leczeniem Pacjentów.  

 

Jak zaznacza, firma ma zamiar nadal rozbudowywać ofertę, tak by Pacjenci ze Słupska i okolic mogli korzystać z nowoczesnych rozwiązań i skutecznego leczenia na miejscu. Pozwoli to na oszczędność czasu i kosztów związanych z dojazdami do kliniki w innym mieście.

 

Placówka mieści się przy ul. Frąckowskiego 15 w Słupsku. Aby umówić się na wizytę należy zarejestrować się pod nr tel. 58 585 88 09 lub poprzez adres e-mail: klinika.slupsk@invicta.pl.Powrót do aktualności